До уваги!

Дата: 15.03.2018 17:22

Шановні мешканці Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади!

15 березня у Харківській районній державній адміністрації відбулась селекторна нарада, де було повідомлено, що, згідно метеорологічних прогнозів, 17 – 19 березня очікується погіршення погодних умов у вигляді снігу, мокрого снігу, ожеледиці та дощу.
Попереджуємо, що можливі випадки обриву лінії електропередач, сильних снігових заметів та порушення руху транспорту.
Відділ благоустрою Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради у зазначені дні буде працювати у посиленому режимі. У разі виникнення надзвичайних ситуацій звертайтесь за наступними телефонами: відділ благоустрою –748-22-08; Хихля Петро Петрович, завідувач відділу благоустрою – 050-618-11-03; Дядченко Олександр Валентинович, механік відділу благоустрою – 066-995-22-38; Мацепура Олена Сергіївна, майстер відділу благоустрою – 095-660-43-45.