ІV-й БЛАГОДІЙНИЙ ТУРНІР "З НАДІЄЮ У МАЙБУТНЄ" відбудеться 7 жовтня у м. Мерефа

Дата: 05.10.2017 17:02

ІV-й БЛАГОДІЙНИЙ ТУРНІР "З НАДІЄЮ У МАЙБУТНЄ" відбудеться 7 жовтня у м. Мерефа

ІV-й благодійний турнір з міні-футболу «З надією у майбутнє»
серед дітей соціально уразливих категорій м. Харкова та Харківської області до Дня Захисника України та Дня Українського козацтва відбудеться 7 жовтня у м. Мерефа на стадіоні "Авангард" (початок об 11.00).
Змагання відбудуться за ініціативи громадської організації «Благовіст 2013» під спільним керівництвом Мереф’янської міської ради Харківської області за сприяння Управління превентивної діяльності Головного Управління Національної поліції в Харківській області.
У турнірі беруть участь чотири дитячі команди: команда м. Мерефа, команда сел. Краснопавлівка Лозівського району Харківської області, команда „Колос” Кулиничівської селищної ради Харківського району Харківської області та команда „Маяк” Новобаварського району м. Харкова.
Під час турніру заплановано проведення спортивно-розважальних заходів та майстер-клас від ветеранів українського футболу.