Безпека пасажирських перевезень під контролем поліції

Дата: 22.11.2017 16:51

Безпека пасажирських перевезень під контролем поліції

З 17 листопада по 17 грудня на території Харкова та області проводиться комплекс цільових заходів під умовною назвою «Перевізник-зима», спрямований на дотримання перевізниками вимог Правил дорожнього руху та Правил перевезення пасажирів.
Під час перевірок пасажироперевізників поліцейські приділятимуть особливу увагу підготовки автотранспорту до використання в осінньо-зимовий період: заміні шин на зимові, справності приладів обігріву стекол та салону. Зберіганню транспортних засобів за місцем їх стоянки, організації передрейсового контролю технічного стану автобусів та проведення щозмінного медичного огляду водіїв. Поліцейські закликають громадян не порушувати Правила дорожнього руху, не сідати за кермо в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів. Не порушувати вимоги дорожніх знаків та розмітки, правил зупинки та стоянки, а також правил перевезення пасажирів та організованих груп дітей.
Будьте уважні, бережіть себе та своїх близьких.