«Співограй-2017»

Дата: 30.10.2017 16:31

«Співограй-2017»

21 жовтня у Харкові, у приміщенні Будинку Культури Головного управління Національної Поліції в Харківській області, відбувся 22-й Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй-2017». Мереф’янську об’єднану територіальну громаду на конкурсі представили вихованці театрального класу (кер. Ковтун В.А) комунального закладу «Мереф’янська дитяча музична школа» . Андрющенко Валерія та Чуклина Руслана представили творчі номери театрального жанру в номінації «художнє слово». Дівчата гідно виступили та були нагороджені дипломами Лауреату III ступеню, преміями та Сертифікатами на знижку 30% та 50% для участі у Міжнародних фестивалях-конкурсах мистецтв "Покори сцену" та "Звёздный прибой".
Щиро вітаємо переможців та бажаємо творчих успіхів у майбутньому!