Підписання угоди про співробітництво

Дата: 18.03.2019 14:13

Сьогодні, 18 березня у залі засідань Мереф’янської ради відбулося підписання угоди про співробітництво між Виконавчим комітетом (далі ВК) Мереф’янської міської ради та Харківським обласним центром зайнятості (далі ХОЦЗ), щодо організації надання послуг із соціальної підтримки населення через центр надання адміністративних послуг ВК Мереф’янської міської ради. Угоду підписали голова Мереф’янської міської ради Веніамін Сітов та директор ХОЦЗ Володимир Міненко.

Ця співпраця має сприяти поступовому збільшенню рівня зайнятості населення громади в різних сферах професійної діяльності та недопущенню зростання соціальної напруги через безробіття.

Під час заходу про актуальність молодіжного підприємництва в сучасному українському суспільстві розповіла відповідальна за роботу Молодіжної ради Мереф’янської громади Вероніка Чуприна.

Роботу електронних сервісів Державної служби зайнятості : On-line-платформа з професійної орієнтації та розвитку кар’єри, висвітлила директор Харківської районної філії ХОЦЗ Ірина Шатіло.