Відбулися установочні збори Молодіжної ради Мереф’янської громади

Дата: 15.03.2019 13:27

14 березня 2019 року відбулись установочні збори Молодіжної ради Мереф’янської громади (далі – МР). Засідання, на якому був присутні 21 представник активної молоді Мереф’янської громади, вели:

- секретар Мереф’янської міської ради Тетяна Дядченко;
- заступник Мереф’янського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитро Микиша.

На заході також були присутні представники програми DOBRE, а саме: керівник проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні» - Віталій Філенко, та Марина Самойлова – член громадської організації «Нова Енергія».

На порядку денному було розглянуто чотири питання. Перше питання – затвердження персонального складу Молодіжної ради Мереф’янської громади, під час якого загальним голосуванням до складу Молодіжної ради увійшла 21 особа.

Під час розгляду другого питання члени молодіжної ради обрали керівний склад Молодіжної ради, а саме: голову МР – Чупріну Вероніку, заступника голови МР – Фурсову Дар’ю, секретаря МР – Дядченко Ольгу.

Також, Вероніка Чупріна, як голова Молодіжної ради, розповіла про подальшу роботу МР, згідно Положення про Молодіжну раду Мереф’янської громади, та про напрямки діяльності її комітетів. Загалом, :МР складається із трьох постійних комітетів: PR Комітет, Event Комітет та Комітет Project management. Під час засідання кожен член МР мав можливість обрати бажаний комітет та подумати щодо пропозиції голови МР – стати головою обраного комітету. Вибір голів комітетів відбудеться на наступних загальних зборах 22 березня.