Медіа-грамотність – рушій реформ в громадах

Дата: 15.03.2019 10:04

13-14 березня у Харківському регіональному інституті державного управління, на базі національної академії державного управління при Президентові України, за сприяння асоціації «Спільний простір», відбувся семінар-тренінг «Барометр реформ: медіа-грамотність для прес-служб місцевих органів влади, активістів громадських об’єднань та засобів масової інформації».

Мереф’янську громаду представляли фахівці Виконавчого комітету Ірина Михайлик та Лілія Шевельова.

Журналісти, письменники і громадські діячі пройшли майстер-класи щодо створення креативного рерайту (написання текстів), роботи з прес-релізами та виробництва якісного контенту для прес-служб.

В ході тренінгу присутні поділилися на дві групи, виконали практичне завдання в стилі «Гараж ідей», та розробили плани інформаційних кампаній на тематику: «Про реформи зрозуміло». Було опрацьовано дві реформи – медичну та реформу децентралізації. Усі учасники отримали сертифікати про успішне закінчення семінару.