Мрії поступово здійснюються

Дата: 11.02.2019 13:58

Рік тому РК ОСН «Південь» за погодженням міської ради ,підтримкою та допомогою відділу благоустрою Виконкому Мереф’янської міської ради, розробив проект «Створення центру активного родинного дозвілля». Його метою було створення для мешканців громади зручної рекреаційної зони на березі лісового озера для повноцінного відпочинку та занять спортом. Цей проект було представлено до участі в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» Харківської обласної ради.

Але хоча він і не здобув перемогу у конкурсі, місцева влада все ж таки не відмовилась від такої ідеї. Адже про розчистку озера, літні купання та зимові ковзанки, мріяло не одне покоління мешканців громади.

Очікуваними цілями та результатами проекту є :

1. Поява місця для проведення дозвілля та комфортного відпочинку жителів громади.

2. Збільшення кількості відвідувачів лісового озера.

3. Збереження природного ландшафту.

4. Зміцнення здоров’я відпочиваючих та протидія поширенню шкідливих звичок.

В рамках проекту передбачено наступні кроки:

Встановлення залізобетонних опор для освітлення, як самого озера, так і пішохідної доріжки, яка вестиме до нього.

Встановлення світильників з натрієвими лампами.

Встановлення  бесідки – альтанки.

Встановлення вуличних лавок.

Встановлення урн для сміття.

Встановлення та підключення камери відео спостереження.

На сьогодні найважливіші та найважчі роботи це – розчистка озера та прибережної території. І цей процес вже розпочато. Назад дороги немає!

А попереду на ОСН «Південь» та громаду в цілому чекає благоустрій території.

Сподіваємось на допомогу міської ради, депутатів та громади.

То ж підтримаємо даний проект!

Голова РК ОСН «Південь» Долга В.В.