Об’єднуємось за покликом душі!

Дата: 08.02.2019 09:22

7 лютого 2019 року відбулося чергове засідання клубу «Між нами жінками». Представники комунальної установи «Мереф’янський центр надання соціальних послуг» (далі – Центр) та комунального закладу «Мереф’янська міська центральна бібліотека» провели тематичний вечір спогадів під назвою «На хвилях нашої пам’яті», присвячений акторам вітчизняного кінематографу.

В ході зустрічі згадували видатних акторів та переглядали яскраві кадри з легендарних вітчизняних фільмів ХХ століття. Всі присутні занурилися в атмосферу приємних спогадів під час перегляду найяскравіших кадрів. Спілкування продовжилось за чашкою запашного чаю, де всі запрошені ділились своїми враженнями.

Наприкінці зустрічі психолог Центру закріпила позитивні емоції релаксаційними вправами. Всі залишилися дуже задоволені.