Мультидисциплінарна команда в дії

Дата: 07.02.2019 17:01

В КУ «Мереф’янський центр надання соціальних послуг» створено мультидисциплінарну команду (далі Команда), до складу якої входять: завідувач відділення денного перебування, психолог, сестра медична, перукар, соціальний робітник.

6 лютого 2019 р. Команда здійснила виїзди до своїх підопічних, серед яких була проведена психологічна просвіта, особисті консультації, бесіди щодо профілактики гіпертонічної хвороби. Крім того були надані послуги з вимірювання артеріального тиску та пульсу, а також перукарські послуги.

Такі виїзди покращують рівень надання соціальних послуг підопічним, які за станом здоров’я або через похилий вік не в змозі самостійно відвідувати необхідних їм спеціалістів. Разом зі своїми підопічними, працівники центру, обговорили й актуальні теми сьогодення та обмінялися досвідом та ідеями щодо проведення наступних зустрічей.

Перспектива роботи мультидисциплінарної команди – розширення спектру соціальних послуг та постійне поліпшення динаміки їхньої якості.