«Молодіжні ради у малих громадах: Як створити та запустити?»

Дата: 07.02.2019 08:28

Днями відбулась Національна молодіжна конференція «Молодіжні ради у малих громадах: Як створити та запустити?». Учасницею конференції від Мереф’янської громади стала Дар’я Фурсова, фахівець відділу Міжнародних відносин та проектно-інвестиційної діяльності.

Про можливості та переваги, які з’являються у громади при залученні молоді до прийняття рішень на локальному рівні, розповіли експерти: Олександр Ярема – заступник міністра молоді та спорту України, Оксана Піцик, голова Смідинської громади, Оксана Дащаківська, керівниця Західноукраїнського представництва фонду «Відродження», Назар Зелінка – ініціатор створення та перший голова молодіжної ради Тернополя.

З презентаціями можливостей молодіжної роботи в ОТГ виступили:
- Програма «Громада дружня до дітей та молоді»;
- Проект «Молодіжний розвиток» Корпус Миру США.

Також, Захар Ткачук – менеджер проекту «Маю думку. Створення моделі участі молоді на локальному рівні» продемонстрував онлайн інструмент для покрокового створення молодіжної ради локального рівня, сайт - http://youthcouncil.com.ua

«Ми отримали досвід формування, діяльності та ефективності молодіжних рад та моделі участі молоді» – поділилась враженнями учасниця конференції від Мереф’янської ОТГ.