Відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Дата: 05.02.2019 16:19

Постійно діюча комісія з питань конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності при виконавчому комітеті Мереф’янської міської ради повідомляє, що 05 лютого 2019 року о 10 год 00 хв за адресою: м.Мерефа, вул.Дніпровська, 213 (актова зала Мереф’янської міської ради) відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для визначення вартості для розрахунку розміру орендної плати для продовження договору оренди комунального майна по об’єкту – адміністративна будівля літ. «А» кімн. 3-1, 3-3, 4-3, 4-2, 4-1, загальна площа приміщень 52,1 м2, яка знаходиться за адресою: 62472, Харківська область, Харківський район, м.Мерефа, вул..Дніпровська (колишня Дніпропетровська), 213.

За результатами конкурсу переможцем визнано Суб’єкта оціночної діяльності ФОП Дорошева Р.О.

Інформація про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Найменування/прізвище, ім’я, по-батькові суб’єкта оціночної діяльності

Назва об’єкта  оцінки

Мета проведення оцінки