Дата: 01.02.2019 13:57

25 січня 2019 року відбулось засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міському автобусному маршруті загального користування в місті Мерефа.

В зв’язку з відсутністю претендентів на участь в конкурсі з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Мерефа (об’єкт  маршрут № 8 «Оболона – Центр – Залізничний вокзал»), вважати конкурсі з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Мерефа (об’єкт  маршрут № 8 «Оболона – Центр – Залізничний вокзал») таким, що не відбувся.

Телефон для довідок з питань конкурсу (057) 748-21-17, електронна адреса sermerefa@gmail.com

Додатки:

Додаток 1. Протокол засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Мерефа.