Об’єднуємось за покликом душі!

Дата: 31.01.2019 16:43

Сьогодні, 31 січня у відділенні денного перебування КУ «Мереф’янський  центр надання соціальних послуг» відбулася  зустріч членів клубу «Між нами  жінками» на тему «Вікова криза та методи її подолання». Для літньої людини, включеної у будь-який вид активності, важливим є  мати свій власний соціальний статус. При цьому під активністю літніх людей мається на увазі процес їх взаємодії, спілкування і культурний обмін, в результаті якого змінюються власні установки, розвивається творче мислення, що сприяє зростанню особистості.

Психолог Центру провів лекцію та практичне заняття з відвідувачами, які потім  у невимушеній атмосфері, із задоволенням поспілкувалися з ним, та отримали  відповіді на всі хвилюючі питання. Переглядаючи старі фотографії, члени клубу ділилися спогадами, а також розповідали про свої захопленнями (вишивання, в’язання). Наприкінці всі бажаючі мали змогу скористатися послугою вимірювання  артеріального тиску. Підсумком зустрічі став гарний настрій та нові знайомства.