Зимові клопоти

Дата: 29.01.2019 08:34

Цього року зима виявилася дуже сніжною, щедрою снігопадами та хуртовинами. Подоланню наслідків негоди було покладено немало зусиль. Працівники відділу благоустрою увесь час чистили сніжні заноси. Із техніки було задіяно 5 тракторів та 9 снігозбирачів.

Зазначаємо, що пріоритетними ділянками, які завжди розчищаються у першу чергу, є центральні вулиці, під’їзди до залізничного вокзалу, під’їзди  до закладів освіти, лікарень, кладовищ.

Працівники благоустрою також активно долали наслідки хуртовин за допомогою снігозбирачів, на підзвітних ділянках голів РК ОСН та ОСББ. Крім того, робітники та двірники чистили сніг лопатами. Слід нагадати, що згідно Правил благоустрою території населених пунктів Мереф'янської територіальної громади, підприємства, установи, організації та суб’єкти підприємницької діяльності зобов’язані забезпечувати благоустрій, вживаючи снігоочисних та протиожеледних засобів на відведених земельних ділянках та прилеглих територіях.

Також хочеться згуртувати наших мешканців у вирішенні загальних проблем та повазі один до одного. Адже, якщо кожен громадянин розчистить територію біля свого двору, то цим самим полегшить пересування не тільки собі, а ще й оточуючим.

Приємно і те, що на території нашої громади знайшлися активні мешканці, які на власних тракторах завзято включилися допомагати Виконавчому комітету в подоланні снігового колапсу.