Урочистості до Дня Соборності

Дата: 22.01.2019 16:59

Зимного морозного ранку 22 січня 2019 року, площа Перемоги міста Мерефи замайоріла жовто-блактиними прапорами та наповнилася чудовими звуками украінських пісень. Вокальний ансамбль «Водограй» (кер.А. Рождественська) співав чудові  пісні та милував око розкішними народними костюмами . Так  мешканці громади відзначили епохальну подію  в історії держави - День Соборності України. Рівно 100 років тому, на площі перед Софією Києвською відбулася надзвичайна подія – проголошення Акту Злуки Української Народної республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Зі словами привітання до присутніх звернулися Тетяна Дяченко, секретар Мереф’янської міської ради, Раїса Угненко, депутат Харківської районної ради та голова жіночої ради міста, Костянтин Романов, краєзнавець громади. Вони побажали усім бути єдиними, вірити у світле та мирне майбутнє держави  та пам’ятати якою ціною далася нам ця подія.

Далі за традицією відбулося урочисте покладання квітів до погруддя Івана Сірка.

Потім свято продовжилося у дитячій музичній школі.  На початку заходу зі словами привітання до присутніх звернулася Тетяна Дяченко, секретар Мереф’янської міської ради. Далі вихованці музичної школи вітали слухачів прекрасними піснями та віршами, професійною індивідуальною грою і виконанням творів музичними  ансамблями. «Мозаїка»-(гітара, кер. А.Бірюкова), «Фантазія»- (скрипалі, кер. Т.Сорокіна, Л.Фесенко).