Жіноча рада Мереф’янської об’єднаної громади як інститут ефективної розбудови громадянського суспільства

Дата: 18.01.2019 14:26

18 грудня, під час підсумкової конференції було відзначено практику «Жіноча рада Мереф’янської об’єднаної територіальної громади як інститут ефективної розбудови громадянського суспільства» та її автора Катерину Кобець нагороджено дипломом ІІІ ступеня за темою – «Інклюзивність регіонального та місцевого розвитку».

На сьогоднішній день зростає роль жінки в українській державі. В Мереф’янській міській об’єднаній територіальній громаді Харківської області успішно функціонує Жіноча рада, представниці якої сприяють забезпеченню участі громадян у вирішенні питань місцевого значення як безпосередньо, так і через органи місцевого самоврядування, налагодженню ефективної взаємодії влади та інститутів громадянського суспільства, участі жінок у написанні та реалізації проектів в рамках міських програм та міжнародної технічної допомоги.