Обережно крижані бурульки!

Дата: 17.01.2019 16:12

Внаслідок температурних перепадів на дахах будинків, виступаючих частинах будівель і на великих деревах масово утворюються крижані бурульки. Падаючи, вони можуть травмувати перехожих. На дахах можна побачити величезні бурульки, які можуть травмувати людину і місця падіння яких нічим не огороджені.

Отож, щоб не стати жертвою крижаних бурульок, які можуть впасти на пішохода, із настанням потепління і необхідно:

– проходячи повз будинку або біля високих дерев, переконатися у відсутності загрози падіння льодових наростів;

– не ходити під дахом будівель, а також під балконами, по можливості триматися на відстані 3-5 метрів від будинків та інших споруд, вибираючи найбільш безпечний маршрут руху вулицями міста;

– не варто заходити за межі встановлених огорож;

– батькам і вчителям потрібно розповісти дітям про небезпеку падіння крижаної загрози;

– власникам автотранспорту не варто паркувати свої машини біля будинків;

– якщо через падіння з даху бурульки або снігу постраждала людина, треба викликати швидку допомогу.

Пам’ятайте, що дотримання основних заходів безпеки та порад дозволить вам уникнути трагічних наслідків.