Новорічні свята в дитячій музичній школі

Дата: 15.01.2019 08:54

Новорічні свята – найулюбленіші у дітлахів. Яскраво вбрані оселі, культурні заклади, вітрини магазинів та осередки відпочинку. Місто танцює, співає, перетворюється в одне яскраве театралізоване дійство, яке голосно вигукує про свято. КЗ «Мереф'янська дитяча музична школа» не залишилась осторонь Новорічних святкувань. З 18 грудня 2018 року по 9 січня 2019 року в музичній школі пройшли відкриті звітні концерти всіх відділів, яскраві покази казок театрального класу, театралізовані концерти за участі зірочок музичних відділів та Новорічні ранки. Крім того діти відвідали театр «P.S.» та виставкову галерею «Бузок».

Адміністрація ДМШ вітає викладачів закладу, учнів та їх батьків з прийдешніми святами. Бажає всім міцного здоров'я, натхнення, творчих здобутків, любові, злагоди в домівках та бажання працювати і вдосконалювати свою майстерність!