На Харківщині пройшов Вертеп-фест-2019

Дата: 14.01.2019 14:17

ІІІ Всеукраїнський фестиваль вертепів «Вертеп-фест – 2019» відбувся у Харкові 12 та 13 січня

Цей фестиваль, вже ставший традиційним, було започатковано на Харківщині три роки тому. А зараз він розширює свої кордони. До цієї події приєдналося ще шість країн світу. Усе для того, щоб разом заспівати найвідомішу українську колядку «Нова радість стала». Тож одночасно ця пісня лунала у містах Великої Британії, Австрії, Німеччини, Нідерландах, Франції та Польщі.

На два дні Харків поринув у атмосферу чарівності. Майже 1500 учасників, 100 колективів з усіх регіонів України на більш ніж 60 локаціях подарували харків’янам гарні пісні, надихнули традиціями та порадували гарними побажаннями на 2019 рік.

У цьому фестивалі взяв участь і вокальний ансамбль «Водограй» Мереф’янського міського будинку культури під керівництвом Анастасії Рождественської.

До учасників та гостей святкового дійства, яке розгорнулося у центрі Харкова, приєдналася і голова ХОДА Юлія Світлична.