До уваги мешканців Мереф’янської ОТГ!

Дата: 10.01.2019 16:17

У нашому місті, по вулиці Дніпровській 248/1(район ДАІ) нещодавно відкрився Відділ надання соціальних послуг Харківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості. Це означає те, що мереф’янам, котрі бажають стати на облік та знайти роботу через центр зайнятості, більше не потрібно їздити до Харкова. Для зручності все передбачено у нашій громаді.

У Мереф’янській філії центра зайнятості можна: отримати статус безробітного та нарахування супутніх виплат, ознайомитися з вакансіями і знайти за ними роботу, отримати інформацію щодо безкоштовного навчання за робітничими професіями(а їх близько 60-ти), отримати  перекваліфікацію, замовити відповідні довідки про перебування на обліку. Слід зауважити, що реєстрація місця проживання безробітного значення не має.

«Більш того, наш центр враховує і намагається задовольнити прагнення більшості населення громади отримати роботу саме у Мерефі. Це вигідно як працівникам так і роботодавцям» – зазначив директор закладу Олександр Хмель.

Часи прийому: з 8.00 до 16.30.

Дні прийому: з понеділка по четвер.

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефонами:
748-46-43 – Відділ надання соціальних послуг у м. Мерефа Харківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості
732-45-05 – Відділ організації працевлаштування населення у м. Харкові