Увага! Погіршення погодних умов!

Дата: 10.01.2019 09:44

В Україні протягом 10 і 11 січня очікується погіршення погодних умов.

Сьогодні, 10 січня, у південних, вдень і в східних областях очікуються пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини.

В Одеській, Миколаївській, Херсонській областях сніг з переходом в дощ, місцями значні опади, ожеледь і налипання мокрого снігу, в Запорізькій області значний сніг.

Також синоптики попереджають, що завтра, 11 січня, в Україні, крім заходу і півночі, пориви вітру 15-20 м/с. У центральних та східних областях мокрий сніг та дощ, місцями ожеледь, в  Кіровоградській,  Черкаській, Полтавській, Дніпропетровській, Харківській, Донецькій та Луганській областях місцями значний мокрий сніг, хуртовини (приріст снігового покриву 10-15 см); у південних областях опади переважно у вигляді дощу.

Ускладнення погодних умов відповідають першому (жовтому) рівню небезпечності.Такі явища ускладнюють рух як на автомобільних дорогах так і взагалі.

Тож прохання до мешканців нашої територіальної громади не наражатися на небезпеку та виходити або виїжджати з дому тільки у разі крайньої необхідності.