Свята тривають!

Дата: 09.01.2019 11:55

Під час новорічних свят мешканці РК ОСН «Центр-2» організували свято«Новорічної ялинки». Воно відбулося на дитячому майданчику по вул. Козацькій.

Для дітлахів була встановлена ялинка, казково прикрашена новорічними іграшками та гірляндами. Підготовлена розважальна програма та подарунки створили атмосферу свята. Слід зазначити, що цей новорічний захід відбувся завдяки голові РК ОСН «Центр-2» Тетяні Кайдашовій та фінансовій підтримці депутата Мереф’янської міської ради Юрія Бондаренка.

На теплу зустріч завітало більш ніж 30 дітей різного віку. Вони читали вірші, відгадували загадки, співали пісні та грали в ігри.

По закінченню заходу всіх присутніх пригостили чаєм з самовару та бубликами. Сподіваємось, що чудовий настрій з яким дорослі і діти залишилися після свята, буде з ними надовго.