Повідомлення про початок проведення консультації з громадськістю щодо розробки Комунікаційної стратегії Мереф’янської ОТГ

Дата: 02.01.2019 14:45

Шановні мешканці та гості Мереф’янської громади, партнери, інвестори!

В рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), для Мереф’янської громади було розроблено проект Комунікаційної стратегії Мереф’янської ОТГ на 2019 – 2026 рр.

Комунікаційна стратегія – стратегічний документ, який покликаний сформувати ефективну інформаційну взаємодію:

1) всередині громади:

• між мешканцями громади;
  • між мешканцями громади та міською радою;
  • всередині управлінського апарату міської ради.

2) з партнерами громади:

• інвесторами;
  • туристами;
  • міжнародними організаціями (донорами);
  • державними інституціями (міністерствами, обласною адміністрацією та іншими)
  • іншими громадами України.

Зважаючи на те, що даний документ стосується кожного мешканця громади та усіх тих, хто має відношення до Мереф’янської ОТГ, Виконавчий комітет Мереф’янської міської ради розпочинає консультації з громадськістю, для доопрацювання стратегічного документу з урахуванням ваших побажань! Надважливо, щоб кожна сторона мала змогу висловитись та бути почутою!

Закликаємо вас ознайомитися з існуючим проектом Комунікаційної стратегії і надати свої пропозиції щодо його вдосконалення.

Завантажити проект Комунікаційної стратегії Мереф’янської ОТГ на 2019 – 2026 рр.

Свої зауваження та пропозиції щодо Комунікаційної стратегії громади ви можете надсилати до 3 лютого 2019 року включно на електронну пошту Мереф’янської міської ради: merefa-gor@ukr.net (з обов’язковою приміткою в темі «Комунікаційна стратегія». В іншому випадку – ваша пропозиція розглянута не буде!), або за поштовою адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 213.

Контактні телефони:

(057) 748-73-34,  (часи консультацій: 9:00 – 16:00);

(099) 799-32-00 (часи консультацій: 9:00 – 16:00).

Усі ваші побажання будуть розглянуті робочою групою. Удосконалений документ буде винесено на громадське обговорення у встановленому порядку.

_____________

Консультації з громадськістю проводяться Виконавчим комітетом Мереф’янської міської ради відповідно до «Положення про консультації з громадськістю в Мереф’янській міській об’єднаній територіальній громаді», яке було затверджене 03 листопада 2017 року рішенням ХІV сесії Мереф’янської міської ради VIІІ скликання.