Вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Дата: 02.01.2019 10:58

Шановні мешканці Мереф’янської громади!
Щиро вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Ці свята об’єднують нас у головних почуттях – любові до рідних, свого міста та рідного краю.

Минулий рік приніс новий досвід, дав можливість реалізувати плани соціально-економічного розвитку. Протягом 2018 року було реформовано систему освіти, збудовано дороги, дитячі, спортивні майданчики та інше. Наразі команда фахівців Виконавчого комітету активно працює над створенням Центру надання адміністративних послуг, реконструкцією дитячого садка «Сонечко» та іншими проектами.

Щоденною кропіткою працею ми прагнемо досягнути комфортних умов для проживання мешканців громади та згуртувати населення у вирішенні питань місцевого значення. Дуже приємно, що у такий відповідальний час змін наша громада не лишається без підтримки. Усім нашим починанням активно сприяє губернатор Харківської області Юлія Світлична.

Тож яким буде 2019 рік, залежить тільки від наших спільних успіхів i єдності. Віримо, що ми зможемо продуктивно вирішувати серйозні завдання та перетворювати мрії у реальність.

Зичимо вам миру, міцного здоров’я, добра та злагоди. Нехай щастить у добрих починаннях заради процвітання громади i нашої рідної України!

З найкращими побажаннями,
Мереф’янський міський голова Веніамін Сітов,