В дитячих садках та школах тривають Новорічні ранки

Дата: 22.12.2018 13:03

На цьому тижні в дитячих садках, школах та ліцеях Мереф’янської громади розпочалися Новорічні ранки. Зазвичай, підготовка до цих заходів починається задовго до самого свята. Актові зали, групи, класи прикрашають новорічними атрибутами, Новорічними ялинками. Діти найвідповідальніше відносяться до свята – вивчають вірші, хореографічні постанови, разом з батьками готують костюми аби порадувати Діда Мороза, отримати довгоочікувані подарунки.

За традицією, на свята до малечі приїздить і Мереф’янський міський голова Веніамін Сітов, аби привітати наймолодших мешканців громади, їхніх батьків та вихователів з новорічними святами.

Міський голова потурбувався і про те, аби мішок Діда Мороза не був порожній і кожен вихованець дитячих садків та початкової школи загальноосвітніх закладів громади отримав солодкий подарунок.

Фото: Марини Крючкової

Фото: Інни Яковенко