Дата: 19.12.2018 17:00

До уваги автомобільних перевізників!

Виконавчий комітет Мереф'янської міської ради оголошує

Конкурс з визначення автомобільних перевізників на міському автобусному маршруті загального користування в місті Мерефа.

Організатором перевезень є Виконавчий комітет Мереф'янської міської ради.

Робочим органом визначено Виконавчий комітет Мереф'янської міської ради.

Об’єктом конкурсу з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Мерефа є маршрут  № 8  «Оболона – Центр – Залізничний вокзал».

№ маршруту та найменування кінцевих зупинок

Рухомий склад

Кількість оборотних рейсів, од.

Режим руху

Періодичність виконання перевезень

Кількість автобусів без урахування резервних, од.

Загальна містькість автобусу, що передбачена технічної характеристикою, кількість місць

№ 8 «Оболона – Центр – Залізничний вокзал»

Маршрутне таксі

Будні дні

Умови конкурсу з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Мерефа затверджено рішенням виконавчого комітету Мереф'янської міської ради від 11.12.2018 р. №940 (додається).

Для одержання необхідної інформації про об’єкт конкурсу, а також бланків документів необхідно звертатися до робочого органу  - Виконавчого комітету Мереф'янської міської ради.

Документи для участі в конкурсі подаються за адресою: м. Мерефа, вулиця Дніпровська, будинок  213. Режим роботи з 8-00  до  17-00 (перерва  з 12 – 00 до 12 - 45), в п’ятницю з 8 -00 до 15 – 45. Кінцевий строк прийняття документів до 10 січня 2019 року (включно).

Документи, які надійшли після встановленого строку не розглядаються.

Засідання конкурсного комітету відбудеться 25 січня 2019 року об 11 -00 годині за адресою м. Мерефа, вулиця Дніпровська, будинок  213 (актова зала).

Участь в конкурсі за  об’єктом конкурсу з визначення автомобільних перевізників на міському автобусному маршруті загального користування в місті Мерефа маршрут №8 «Оболона – Центр – Залізничний вокзал» є безоплатною. До документів для участі в конкурсі надається інформація в довільній формі про те, що згідно Умовам проведення конкурсу плата за участь не вносилась.

Телефон для довідок з питань конкурсу (057) 748-21-17, електронна адреса gorsovet_zb@ukr.net.

Додатки:

Додаток 1  Заява на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування

Додаток 2 Відомості про автобуси, які будуть використовуватися
на автобусному маршруті

Додаток 3 Відомості про додаткові умови обслуговування маршруту

Додаток 4 Анкета до заяви про участь у конкурсі з перевезення пасажирів або продовження строку дії договору (дозволу)

Додаток 5 Умови конкурсу з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Мерефа.