Свято до дня Святого Миколая!

Дата: 19.12.2018 16:18

Театралізованим дійством, вокальними номерами та, звичайно, подарунками відзначили школярі Мереф’янської громади День Святого Миколая. Захід відбувся у залі Мереф’янського міського будинку культури, за підтримки депутата Харківської Обласної Ради – Валерії Мураєвої. Зі сцени малечу вітали вихованці творчих колективів будинку культури: дитячого Зразкового театру «Джерельце» (кер.Іванова) та вокального ансамблю «Асорті» (кер. А.Рождественська).

Також, вже доброю традицією стало проведення в громаді до Дня Святого Миколая конкурсу малюнків «Мой любимый мирный край», який користується великою популярністю у дітей. Валерія Мураєва привітала переможців конкурсу цінними подарунками: I місце посіла Аліса Кочергова, II місце – Гліб Ворожко, III місце – Павло Сльот. Також, почесна гостя заходу, подарувала усім присутнім в залі дітям чудові м’які іграшки. Опісля їх поздоровив і сам Святий Миколай, який побажав усім міцного здоров’я та успіхів у навчанні.

Додамо, вже сьомий рік поспіль, цей захід відкриває низку загальноміських новорічних свят, які тривають майже до кінця січня. Саме з цього дня, для маленьких та дорослих мешканців громади починається справжнє новорічне диво.