День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2018 09:23

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!

Минуло 32 роки від дня однієї з найбільших катастроф України – аварії на Чорнобильській АЕС. Саме ліквідатори стали першими, хто кинувся на приборкання радіаційної стихії ціною власного здоров’я та життя.

Щороку, 14 грудня, саме в день завершення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим блоком Чорнобильської АЕС, ми вшановуємо подвиги цих людей – відважних ліквідаторів, які є поруч з нами, і вклоняємося пам’яті тих, хто відійшов у небуття.

Надання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів-чорнобильців, людей що віддали свої життя та здоров'я заради порятунку нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають спокою людству і сьогодні.

Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах. Щиро бажаємо Вам і Вашим близьким міцного здоров’я, терпіння, щастя та усіх благ. Нехай сонце зігріває вас своїм теплом ще багато-багато років!

З повагою, Мереф’янський міський голова Веніамін Сітов,
Виконавчий комітет Мереф’янської міської ради