Ускладнення погодних умов в Україні 12-13 грудня 2018 року

Дата: 11.12.2018 15:00

Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Український гідрометеорологічній центр повідомляють

У зв’язку з переміщенням на територію України південного циклону, очікується ускладнення погодних умов.

12 грудня в Чернігівській, Київській, Житомирській, Черкаській, Полтавській, Кіровоградській, Миколаївській областях сильний сніг, налипання мокрого снігу, хуртовини, пориви вітру 15-20 м/с, приріст снігового покриву 12-20 см, вночі 12 грудня у Харківській, Луганській, Донецькій, Запорізькій, Херсонській та Дніпропетровській областях очікуються сильні опади переважно у вигляді дощу.

13 грудня в Україні, крім східних областей, Прикарпаття та Закарпаття, вночі помірний, вдень невеликий сніг.

На дорогах України ожеледиця.

Такі погодні умови можуть зумовити часткове порушення руху транспорту на автомобільних дорогах північних та центральних областей (2 рівень загрози «жовтий»)