Харківська митниця інформує

Дата: 10.12.2018 08:55

Харківська митниця інформує: де можна здійснити митне оформлення авто на євро номерах

У зв’язку з набранням чинності законів України стосовно оформлення транспортних засобів на євро номерах, Харківська митниця ДФС інформує, що на цей час митне оформлення таких транспортних засобів здійснюється на митному посту «Харків-автомобільний».

Однак, у зв’язку з очікуванням збільшення бажаючих здійснити митне оформлення автомобілів іноземної реєстрації на період дії цих законів, таке оформлення буде здійснюватися також на митному посту «Харків-Центральний».

Для здійснення митного оформлення, а також отримання необхідної інформації та консультацій рекомендуємо звертатися:

Митний пост «Харків-автомобільний»:

адреса – м.Харків, вул. Академіка Павлова, 88;