«Нащадки Сірка»

Дата: 06.12.2018 16:23

1 грудня у Мереф’янському міському будинку культури відбувся 2-й відкритий кубок Харківської області з таїландського боксу Муей Тай «Нащадки Сірка».

2-й відкритий кубок Харківської області з таїландського боксу Муей Тай «Нащадки Сірка» був організований при підтримці Федерації таїландського боксу Муей Тай Харківської області, Мереф’янської міської ради, засновника СК «Зевс» Миколи Купрєєва та інших небайдужих меценатів та громадських діячів.

На церемонію відкриття завітали почесні гості: Веніамін Сітов, Мереф’янський міський голова; Віталій Височин, Президент Федерації таїландського боксу Муей Тай Харківської області. Вони провели церемонію нагородження та   вручили подяки за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту міста Мерефа:

Олександру Мар'єнко – майстру спорту України по Таїландському боксу,   багаторазовому переможцю чемпіонатів та кубків України, фіналісту чемпіонату світу по кікбоксингу  серед професіоналів;

Василю Новiкову – заслуженому майстру спорту України по панкратіону, багаторазовому чемпіону та призеру кубків і чемпіонатів світу;

Олександру Сайко – майстру спорту України з боксу;

Сергiю Загорулько – майстру спорту України з бойового самбо, багаторазовому чемпіону і призеру міжнародних та національних чемпіонатів;

Юрiю Осипенко – майстру спорту України з самбо, багаторазовому чемпіону та призеру міжнародних та національних чемпіонатів;

Олександру  Плетенко – майстру спорту України з самбо, багаторазовому чемпіону та призеру міжнародних та національних чемпіонатів;

Вадиму Бiленькому – майстру спорту України з самбо, багаторазовому чемпіону та призеру міжнародних та національних чемпіонатів;

Олексiю Безотосному – майстру спорту України з самбо;

Сергiю Рудому – майстру спорту України з боксу;

Андрiю Тюрiну – майстру спорту України з боксу;

Олександру Туркiну – майстру спорту України з боксу;

Анні Луньовій – майстру спорту міжнародного класу, чемпіонці Україні, фіналістці юніорського чемпіонату світу, учасниці чемпіонату Європи, учасниці Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро, призерці Міжнародних змагань;

Василю Жупiйову – майстру спорту України з Тхэквондо;

Андрiю Калашнiку – майстру спорту України з гирьового спорту, чемпіону світу та Європи;

Юрiю Федуну – заслуженому майстру спорту України, неодноразовому чемпіону світу та Європи по кікбоксингу.

Другий рік поспіль Мереф’янська громада приймає спортсменів зі всієї України. Цього разу участь у змаганнях взяли представники клубів з Мерефи, Лозової, Харкова, Запоріжжя, Миргорода та Слов’янська. Хлопці та дівчата змагалися у різних вагових та вікових категоріях від 6 до 25 років.

За підсумками змагань вихованці спортивного клубу «Зевс» м. Мерефа (тренер О. Мар’єнко) посіли почесні місця. I місце: Андрій Ковтун, Дмитро Рижков, Микита Шестаков. Андрій Ковтун також отримав кубок «за кращу техніку». II місце: Кирило Чернописький, Андрій Науменко та Данило Проява.

Олександр Мар’єнко, один з організаторів змагань, тренер СК «Зевс» під час заходу розповів про ідею започаткування відкритого кубку Харківської області з таїландського боксу Муей Тай «Нащадки Сірка». Він зазначив, що для розвитку та просування таїландського боксу та спорту взагалі в Мереф’янській ОТГ, потрібно постійно тренуватися та ставати в спаринги. Зазвичай вихованці одного клубу за час спільних тренувань встигають вивчити тактику та поведінку один одного, тому для свого розвитку та самовдосконалення потрібно виходити на ринг з вихованцями інших клубів. Щоб мати можливість організовувати турніри за всіма правилами та законами, запрошувати учасників зі всієї України було вирішено запровадити відкритий кубок Харківської області з таїландського боксу Муей Тай.

Також Олександр розповів, що після успішного проведення першого відкритого кубку в минулому році ми започаткували свою громадську організацію «Мереф’янська федерація таїландського боксу Муей Тай».

Виконавчий комітет Мереф’янської міської ради вітає переможців і бажає подальших успіхів та нових досягнень!