Засідання Правління Асоціації об’єднаних територіальних громад у м.Київ

Дата: 05.12.2018 09:05

4 грудня Мереф’янський міський голова Веніамін Сітов відвідав засідання Правління Асоціації об’єднаних територіальних громад у м.Київ.

На даному засіданні було прийнято рішення про приєднання до Асоціації ОТГ 24 нових члени.

Також, була підтримана ініціатива створення платформи з питань гендерної рівності, та проаналізовано стан формування регіональних відділень.

«Сьогодні у нас є гарна можливість, так би мовити, звірити годинники. Адже попереду важлива подія – це Загальні Збори. Ми, як члени Правління, повинні зі всією відповідальністю підготуватися до цього заходу, під час якого буде визначено основні вектори діяльності та розвитку Асоціації об’єднаних територіальних громад на рік», - наголосив Олександр Корінний, голова Асоціації ОТГ.