Спартакіада до Дня місцевого самоврядування

Дата: 03.12.2018 14:47

01 грудня  на спортивній базі Пісочинського колегіуму відбулася Спартакіада, присвячена Дню місцевого самоврядування. Метою Спартакіади була популяризація фізичної культури і спорту в органах місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громадах, населених пунктах району та пропаганда здорового способу життя.

Учасниками змагань були збірні команди: Мереф’янської, Роганської, Пісочинської та Циркунівскої  об’єднаних територіальних громад; Харківської районної державної адміністрації та Харківської районної ради. До складу збірних команд увійшли голови, заступники, спеціалісти та депутати районного рівня,  керівники та працівники органів місцевого самоврядування, працівники ОТГ, депутати місцевого рівня, тренери-викладачі дитячо-юнацьких шкіл.

З вітальним словом до учасників спартакіади звернулися: заступник голови Харківської районної державної адміністрації Оксана Василівна Малишева та заступник голови Харківської районної ради Олег Євгенович Казаков.

Змагання проводилися з таких видів спорту: футзал, настільний теніс, доміно, стрільба з пневматичної гвинтівки, комбінована естафета.

За підсумками змагань у командному заліку Мереф’янська міська ОТГ отримала друге почесне місце серед шести команд.

Виконавчий комітет Мереф’янської міської ради щіро вітає учасників спартакіади з перемогою та бажає успіхів.