Національний форум

Дата: 28.11.2018 16:22

Днями у м. Київ відбувся Національний форум «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології».

Участь у заході взяли більш ніж 300 осіб з усіх регіонів України. Мереф’янську міську ОТГ на форумі представили директор ВКП «Служба замовника» Валентина Самаріна та інженер ВКП «Служба замовника» Ярослав Голіздра.

Учасники форуму розглянули проблемні питання та кращі практики формування та реалізації програм щодо поводження з відходами на місцевому та регіональному рівнях, у територіальних громадах, стан поводження з небезпечними відходами та відходами сільського господарства в Україні, ознайомились з сучасними розробками українських науковців щодо екологічно безпечного перероблення та утилізації відходів.