X Ювілейний багатожанровий Міжнародний фестиваль-конкурс «Україна єднає світ»

Дата: 27.11.2018 15:11

24 та 25 листопада 2018 року у м. Київ відбувся X Ювілейний багатожанровий Міжнародний фестиваль-конкурс «Україна єднає світ» – під егідою Міністерства культури України та за підтримки благодійного фонду «Україна єднає світ». У фестивалі-конкурсі, хвиля якого об’єднала таланти з різних куточків України, Білорусії, Литви, США, взяли участь понад 1000 учасників. Мереф’янську громаду на міжнародному фестивалі-конкурсі представляли вихованці дитячого Зразкового театру «Джерельце»  (далі – ДЗТ «Джерельце») (кер. В.Іванова) та вокального ансамблю «Асорті» (кер. А.Рождественська) Мереф’янського міського будинку культури.

До складу поважного журі, яке професійно оцінювало виступи конкурсантів, увійшли видатні артисти України, режисери театру та кіно, сценаристи, хореографи, викладачі з вокалу, композитори: Тетяна Шелигіна – Заслужена артистка України, Тетяна Зіновенко – професійна артистка, актриса серіалу «Коли всі вдома», Степан Казанін – актор 95-го кварталу та багато інших відомих діячів. Очолювала журі неперевершена Ада Роговцева – Герой України, Народна артистка України.

Конкурсна програма фестивалю включала в себе різноманітні види виконавчого мистецтва, серед яких: конкурс читців, театральне мистецтво, вокал, хореографія.

Кожен виступ мереф’ян був ретельно підготовлений і вразив журі своєю майстерністю виконання, оригінальністю та яскравими образами. Старання дітей було підтверджено нагородами.

Дипломами 1 ступеню нагороджено:

-в номінації театри – ДЗТ «Джерельце» з композицією «Отмените войну»;

-в номінації розмовний жанр – Софію Долгу з уривком повісті Дж.Грінвуда «Маленький оборвыш».

Дипломом 2 ступеню в номінації естрадний вокал нагороджено Софію Долгу з піснею С. Тарасової «Змінити все».

Дипломом 3 ступеню в номінації розмовний жанр нагороджено Артема Беліка за прозу Г. Горина «Ёжик. История о напрасной суете».

Батьки вихованців висловлюють велику вдячність за підготовку та підтримку маленьких талантів керівнику ДЗТ «Джерельце» – Валентині Івановій та керівнику ансамблю «Асорті» – Анастасії Рождественській.