Осінні мелодії

Дата: 26.11.2018 11:29

Протягом двох днів, 23 та 24 листопада, у 9-му Гарнізонному будинку офіцерів міста Харків, відбувся 10 Ювілейний Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Осінні мелодії». Фестиваль-конкурс проходив за підтримки Міністерства культури України та Національної Всеукраїнської Музичної Спілки.

Юних талантів оцінювало високоповажне та зіркове журі: Вікторія Кас’янова, Заслужений діяч мистецтв України; Ніна Супруненко, Заслужений діяч мистецтв України; Вікторія Зубченко, старший викладач вищої категорії; Лариса Малінська, завідуюча продюсерського центру «Глорія Стар»; Віктор Бідний, хореограф, суддя міжнародного класу вищої категорії по версії WIDA A.T.S.R.G.-T.M.R.F. з ірландських танців. Очолював журі Заслужений діяч естрадних мистецтв України – Валентин Касьянов.

Учні театрального класу Мереф’янської дитячої музичної школи (викладач Вікторія Ковтун) взяли участь у фестивалі-конкурсі мистецтв у номінації театральне мистецтво – художнє слово. За результатами конкурсу зірочки Мереф’янської громади були нагороджені Дипломами Лауреатів 1 ступеня.

Виконавчий комітет Мереф’янської міської ради та керівництво Мереф’янської дитячої музичної школи вітає Чукліну Руслану та Ципляк Дар'ю та бажає дівчатам нових творчих злетів, яскравих виступів та подальших перемог!