Голодомор – біль душі і пам’ять серця

Дата: 24.11.2018 14:39

24 листопада у Мереф'янській громаді пройшли заходи по вшануванню пам’яті жертв Голодомору 1932 - 1933 років в Україні

«Голодомор»… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв…

Вранці небайдужі мешканці громади завітали до Храму Різдва Пресвятої Богородиці.  Настоятель Храму,  протоієрей о. Василь, провів молебен за померлими. Він зауважив, що ми повинні не лише пам’ятати нашу історію, а й допомагати один одному.

Після панахиди усі бажаючі взяли участь у Траурній Ході до місця поховання  жертв Голодомору у лісі по вул. Сухоярській. Біля пам’ятного знаку настоятель Введенського храму о. Паладій провів панахиду за померлими, після чого всі присутні хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам’ять загиблих.