Підтвердження звання «Зразковий»

Дата: 23.11.2018 08:48

20 листопада 2018 року в Мереф’янському міському будинку культури відбулася чудова подія – підтвердження звання «Зразковий» дитячого Зразкового театру «Джерельце».

Підтримати колектив на захід завітав Веніамін Сітов, Мереф’янський міський голова.

Цього вечора вихованці і керівник дитячого Зразкового театру «Джерельце» Валентина Іванова підготували для глядачів та атестаційної комісії чудові спектаклі: «Я считаю до пяти» та «Слонёнок пошёл учиться», вірші, а також декілька театральних програм, в яких було порушено теми війни, миру, родини.

До складу комісії увійшли: представники Харківського обласного організаційно-методичного центра культури та мистецтв – Галина Гейко, провідний методист, лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів і фестивалів, керівник вокально-інструментального квартету «Діва», солістка ансамблю народної музики «Ярмарок» та Олена Акименко, завідуюча відділом по методичній роботі; Раїса Гарбуз, старший викладач театрального мистецтва, методист Харківського вищого коледжу мистецтв, член циклової (предметної) комісії «Видовищно-театралізовані заходи»; Андрій Гапанович, актор, режисер, Лауреат Міжнародних конкурсів та фестивалів з театрального мистецтва, директор Харківського театру для дітей и юнацтва.

Незважаючи на хвилювання, вихованці колективу виклались на всі 100% і довели, що вони дійсно гідні звання «Зразковий».

Комісія була вражена та зворушена виступами малечі і без вагань прийняла рішення підтвердити дитячому театру звання «Зразковий».

Виконавчий Комітет Мереф’янської Міської Ради щиро вітає керівника та учасників дитячого Зразкового театру «Джерельце».