Ми йдемо мостом через річку (вул. Весела)

Дата: 08.11.2018 19:11

Назва міні-проекту

Ми йдемо мостом через річку

Номінація Конкурсу

Добробут громад

Територіальне охоплення міні-проекту

місто Мерефа, Харківська область, Харківський район

Прізвище, ім'я, по-батькові керівника міні-проекту

Хихля Петро Петрович

Загальний бюджет міні-проекту - 7 065,00 грн.

Міст по вул. Весела, який включено у проект, мав не належний стан, міг бути небезпечним для життя населення. По цьому мосту щодня діти ходять до школи.  Безпека дітей на сьогодні є найголовнішим питанням, яке ставить перед собою громада та ініціативна група. Металеві якісні перила та поручні, рівне нове металеве покриття з якісного товстого металу, ось що потрібно для того, щоб наші діти безпечно пересувались через річку і батьки завжди знали, що їхні діти у безпеці.

Цільова група

Проект охопив різновікові верстви населення: від маленьких дітей, яких ведуть до дитячого садка та до школи до похилого населення, яким не так легко вже пересуватися, навіть по асфальтованій дорозі, не кажучи вже про міст через річку, де не було якісних перил.

Проект охопив населення усього міста — 22 299 чол.

Мета і завдання міні-проекту

Мета міні-проекту: підвищити рівень добробуту громади  мікрорайону по вул. Весела, шляхом поточного ремонту мосту через р. Мерефа.

Завдання міні-проекту: покращити рівень пересування населення через р. Мерефа по вул. Весела, шляхом поточного ремонту, який дозволить комфортно та безпечно пересуватися через річку.

Результати міні-проекту

Проект передбачав покращити умови добробуту громади шляхом поточного ремонту мосту через р. Мерефа по вул. Весела, що надало змогу мешканцям міста, а особливо дітям, безпечно переходити річку, також зменшити вірогідність травматизму.

Проект охопив усі верстви населення від маленьких дітей, які йдуть до школи, до похилого населення.

Результатом реалізації міні-проекту є придбання металевих частин для містків.

Таким чином, ми надали можливість населенню нашого міста безпечно пересуватися через річку.