У м. Полтава відбувся перший семінар з муніципального енергетичного менеджменту

Дата: 12.10.2018 09:06

8-9 жовтня у м. Полтава відбувся перший семінар з муніципального енергетичного менеджменту в рамках ініціативи «Підтримка енергетичного менеджменту в об’єднаних громадах», яка впроваджується «U-LEAD з Європою» спільно з проектом «Енергоефективність у громадах ІІ».

У семінарі, який проходив у Полтавському центрі розвитку місцевого самоврядування (ЦРМС), взяли участь і представники Мереф’янської міської ради: перший заступник Мереф’янського міського голови Вадим Зибнєв та спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та комунального майна Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради Олена Броварник.

Захід було присвячено основам муніципального енергетичного менеджменту, практичним порадам з енергетичного моніторингу в муніципальних будівлях та розбудові потенціалу для створення систем енергоменеджменту в ОТГ.

Під час семінару всі учасники ділилися досвідом з впровадження енергоефективних заходів та енергетичного моніторингу. Олена Броварник також презентувала учасникам результати інвентаризації будівель комунальної власності та їх потенціали в енергозбереженні.