Мешканці РК ОСН «Мерефа – Схід» провели спільну роботу

Дата: 11.10.2018 13:53

Нещодавно найактивніші мешканці районного комітету органу самоорганізації населення (РК ОСН) «Мерефа – Схід», на чолі з головою – Наталією Даниленко, зібралися аби провести роботи з очищення водовідвідної канави уздовж дороги по вул. Лесі Українки (кінцева зупинка маршруту № 1154). Всього було розчищено 80 метрів канави  – від дитячого майданчика до залізничної дороги.

По закінченню суботника усі присутні смакували польовою кашею.

Микола Молчанов, Олена та Вячеслав Сизон, Сергій Даниленко, Олександр та Ольга Чубарь, Юрій Дегтяренко, Галина, Юрій та Євген Донець, Олександр Нечепоренко, Володимир та Карина Шемигон – всім цим людям дякує Наталя Даниленко за проведену роботу та небайдужість до проблем свого краю.

В подальшому, Наталя Даниленко сподівається на залучення більшої кількості мешканців до нагальних проблем громади.