До Мереф'янської громади завітає начальник управління з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Дата: 05.10.2018 16:33

08.10.2018 о 10 годині, в рамках проведення інформаційної кампанії на підтримку проекту Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення передумов для захисту економічних та спадкових прав громадян в сільській місцевості» від 01.10.2018 № 9140, начальником управління з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Харківській області Юдіною Оленою Миколаївною буде проведено виїзд до Мереф`янської міської об'єднаної територіальної громади. Мета візиту – інформування населення щодо захисту економічних та спадкових прав селян шляхом забезпечення зручними та доступними послугами у сфері нотаріату жителів сільської місцевості.