Урочистий захід до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня Ветерана

Дата: 01.10.2018 17:04

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Тож сьогодні, 1 жовтня, в приміщенні комунального закладу «Мереф’янська міська центральна бібліотека», відбулося свято присвячене вшануванню людей похилого віку та ветеранів Мереф’янської громади.

На захід завітали почесні гості: Мереф’янський міський голова – Веніамін Сітов, начальник відділу освіти, культури та спорту Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради, депутат Харківської обласної ради – Руслан Дейнека, голова Мереф’янської міської первинної організації ветеранів України – Павло Копаницький.

Привітавши усіх присутніх зі святом Веніамін Сітов та Павло Копаницький вручили нагрудний знак «Почесний ветеран м. Мерефа» з посвідченням та квіти – Ільченко Євгенії та Усіковій Валентині.

Крім того, Руслан Дейнека привітав працівників бібліотеки з Всеукраїнським днем бібліотек, який був напередодні.

Захід відбувся в теплій атмосфері за участю вихованців Мереф’янської дитячої музичної школи.