Шанований житель Мереф’янської громади відзначив своє 95-річчя

Дата: 26.09.2018 11:12

22 вересня своє 95-річчя відзначив шанований житель Мереф’янської громади, ветеран-фронтовик Іван Сендецький.

Привітати ювіляра завітали: Мереф’янський міський голова Веніамін Сітов ,секретар Мереф’янської міської ради Тетяна Дядченко, начальник відділу освіти, культури та спорту Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради, депутат Харківської обласної ради Руслан Дейнека, депутат Харківської районної ради, голова Жіночої ради міста Раїса Угненко, представники Мереф’янської міської первинної організації ветеранів України на чолі з Павлом Копаницьким.

Гості побажали Івану Івановичу здоров’я, благополуччя, мирного неба та зустрічати ще не один рік свого народження в гарному настрої та здоров’ї.

Ювіляр радісно зустрів гостей та дякував їм за теплі слова привітань.