Незабаром розпочнуться роботи з реконструкції будівлі дитячого садка «Сонечко»

Дата: 25.09.2018 16:11

24 вересня відбулася робоча зустріч провідного спеціаліста Юридичного відділу Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради – Сергія Єршова з представниками підрядної організації ТОВ «Індігогруп», яка виграла тендер на реконструкцію будівлі дитячого садка по вулиці Леонівська, 42 в м. Мерефа (колишній дитсадок «Сонечко»).

Робоча група оглянула об’єкт, визначила план робіт на найближчий час, обговорила технічні питання, тощо.

Мереф’янською міською радою була розроблена проектна документація на реконструкцію будівлі дитячого садка. Незабаром працівники відділу благоустрою наведуть лад у подвір’ї садка – вирубають дикі дерева, очистять територію від порослі та сміття.

Реалізація даного проекту стала можливою завдяки підтримці голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної Мереф’янської громади, яка посприяла виділенню субвенції на реконструкцію даного садка.