Чемпіонат Харківської області з Козацького двобою

Дата: 25.09.2018 15:47

22 – 23 вересня у м.Харків відбувся Відкритий чемпіонат Харківської області з Козацького двобою, за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної федерації «Козацький двобій».

На чемпіонаті Мереф’янську громаду  представили вихованці  спортивного клубу «Ахілес» КЗ «Комплексно дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» (тренери Сергій Рудой, Максим Апанасюк).

У нелегких зустрічах, у розділі Борня 3, перемогу здобули Захаров Олександр – І місце, Семеніхін Віталій – І місце, Міщенко Назар – ІІ місце, Мхітарян Оганес – ІІІ місце, Кривошапко Максим – ІІІ місце, Харченко Кирил – ІІІ місце.

Варто зазначити, що Захаров Олександр та Семеніхін Віталій  також виступали  у стилі Борня 2, де також здобули перші місця.