Операційний семінар «Від Стратегії до Дій»

Дата: 25.09.2018 09:58

20-21 вересня 2018 року в Харківському регіональному  інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, відбувся операційний семінар «Від Стратегії до Дій» в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

В семінарі взяли участь представники Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади (далі – ОТГ): Тетяна Дядченко, секретар Мереф’янської міської ради; Дмитро Микиша, заступник Мереф'янського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради; Катерина Кобець, начальник відділу та Кристина Бережна, спеціаліст відділу Міжнародних відносин та проектно-інвестиційної діяльності Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради (далі –  ВК ММР); Тетяна Вишняк, начальник відділу та  Вікторія Шепелява, заступник начальника відділу з питань економічного розвитку віділу з питань соціально-економічного розвитку та бюджету ВК ММР.

Під час семінару підсумовано проведену роботу з Робочими групами ОТГ з місцевого економічного розвитку (МЕР), щодо заповнення економічного профілю громади, обговорено, визначено та описано плани заходів проектів МЕР. Представники Мереф'янської, Роганської та Старосалтівської ОТГ отримали знання щодо створення слайд-презентації програми МЕР громади, дізналися про доступ до додаткових ресурсів для проектів МЕР громад.