До уваги!

Дата: 21.09.2018 14:08

Шановні мешканці Мереф’янської громади! Звертаємо вашу увагу,що останнім часом почастішали випадки  аварійних вимкнень повітряних ліній електропередач 35-110кВ, з причини виникнення пожеж в охоронних зонах.

У зв’язку з цим наголошуємо, що в охоронних зонах повітряних ліній забороняється: розводити вогнища; влаштовувати будь які звалища; складати добрива корми,торф, солому, дрова; та інші легкозаймисті матеріали.

Також звертаємо увагу землекористувачів, землевласників та балансоутримувачів земельних ділянок на забезпеченні належного протипожежного стану лісових насаджень. Ще раз наголошуємо про заборону спалення стерні, очерету, залишків соломи та інших матеріалів у межах охоронної зони повітряних ліній.

Враховуючи вищевикладене, не допускайте у подальшому виникнення пожеж, які можуть призвести до вимкнення повітряних ліній, і як наслідок, до нещасних випадків.