Онлайн-конференція-крокуємо в ногу з часом

Дата: 21.09.2018 10:39

Днями, Світлана Рудницька, заступник Мереф'янського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та Олена Цивковська, начальник Служби у справах дітей та сім’ї Виконавчого комітету Мереф'янської міської ради, по запрошенню Наталії Зінкевич, консультанта Міністерства соціальної політики України, взяли участь в онлайн-конференції.

Під час робочої наради кураторами проекту з мінсоцполітики та представниками ОТГ обговорювалися питання щодо алгоритму розміщення дитини, яка залишилася без батьківського піклування. Крім того уточнювався формат та наповнення посібника для громад «Сім'я для сироти».

Як було зазначено, пріоритетними та найкращими рішеннями для дітей-сиріт в Україні є національне усиновлення або опіка родичами. За неможливості цих варіантів, одним з найкращих рішень для дітей-сиріт є також їх розміщення у прийомну сім’ю, влаштування у дитячі будинки сімейного типу (ДБСТ) та малі групові будинки для дітей (МГБ) в громаді, до якої вони належать.